Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science 2023”

Міжнародний конкурс студентських наукових робіт “Black Sea Science” щорічно проводиться на базі Одеського національного технологічного університету під егідою Black Sea Universities Network та ISEKI-Food Association.

Від кафедри Автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій було подано три роботи. Дві з них пройшли до другого туру і їх автори зробили доповіді англійською мовою на конференції. Обидві роботи нагороджені дипломами третього ступеня.

Вітаємо переможців Міжнародного студентського конкурсу “Black Sea Science 2023” :

• Максименко Олександра, Левченко Марію і їх наукового керівника Тимчука Сергія Олександровича.
  • Чичкан Аліну, Ткаченко Карину і їх керівника Абраменко Івана Григоровича.

Рецензенти та члени журі відзначили досить високий науковий рівень конкурсних робіт і запропонували опублікувати роботи (вказуючи як авторів студентів та керівників) як наукову статтю в журналі «Автоматизація технологічних та бізнес-процесів», який видається в Одеському національному технологічному університеті – Automation of technological and business processes (ontu.edu.ua)