Навчально-науковий інститут «Кіберпорт» ДБТУ офіційно приєднався до Cisco Networking Academy

Ми раді повідомити, що Навчально-науковий інститут «Кіберпорт» при ДБТУ офіційно став партнером всесвітньо відомої Cisco Networking Academy! Ця співпраця відкриває нові можливості для наших студентів та викладачів, дозволяючи отримувати доступ до найсучасніших знань і технологій у сфері комп’ютерних мереж та інформаційних технологій.

Cisco Networking Academy є глобальною ініціативою компанії Cisco, яка надає освітні програми та ресурси для навчання студентів у галузі ІТ.

Партнерство з Cisco дає можливість нашим студентам:

• Отримувати сертифікати, які визнаються на міжнародному рівні;
  • Здобувати практичні навички роботи з мережевим обладнанням та технологіями;
  • Брати участь у глобальних проектах та змаганнях від Cisco;
  • Розширювати свої професійні можливості та будувати успішну кар’єру в ІТ-галузі.
Викладачі інституту «Кіберпорт» матимуть доступ до передових навчальних матеріалів та інструментів для підготовки висококваліфікованих фахівців. Спільно з Cisco ми плануємо проведення семінарів, тренінгів та інших заходів для підвищення кваліфікації наших студентів та викладачів.

Ця подія є важливим кроком у розвитку нашого інституту та підвищенні якості освіти у сфері ІТ. Ми вдячні нашим партнерам з Cisco за довіру та підтримку.

Слідкуйте за новинами на нашому сайті та в соціальних мережах, щоб не пропустити важливі події та анонси!