Результати засідання вченої ради ННІ «Кіберпорт» 25 жовтня 2023 р.

25 жовтня 2023 р. відбулося чергове засідання вченої ради навчально-наукового інституту «Кіберпорт». Порядок денний містив нагальні питання організації науково-дослідної роботи викладачів і здобувачів. На початку засідання була затверджено в якості голови студентської ради ННІК Мироненко Валерію, студентку 3 курсу спеціальності 123 «Комп’ютерна інженерія» і введено до складу вченої ради, як представника студентського самоврядування.

Особливу увагу було приділено стану підготовки до проведення І туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт зі штучного інтелекту. ННІ «Кіберпорт» завжди приймав активну участь у таких наукових заходах і цього разу також планує подати на конкурс якнайбільше наукових робіт.

Також представники кафедр надали інформацію про підготовку і проведення науково-практичних конференцій НПП та здобувачів освіти ННІК. Варто зазначити, що всі кафедри беруть участь у цих заходах, але сьогодні, так звану, «пальму першості» у організації та проведенні конференцій, вебінарів тримає кафедра фінансів, банківської справи та страхування. З чим ми її вітаємо! Сподіваємося, що ця кафедра своїм прикладом вмотивує інші кафедри до більш високих показників у найближчій перспективі з даного напрямку діяльності.

Важливим питанням, яке постійно знаходиться в полі зору вченої ради є профорієнтаційна робота, адже від її ефективності залежить наявність контингенту здобувачів і життєдіяльність всього університету. Підсумувала результати проведеної профорієнтаційної роботи і зазначила подальші плани, відповідальна за цей напрямок по ННІ «Кіберпорт» Нечитайло Юлія Анатоліївна.

Останнім питанням порядку денного було визначення стану науково-дослідної роботи здобувачів. Було зазначено, що ця робота в інституті проводиться на належному рівні, незважаючи на складні умови її організації.

Дякуємо членам вченої ради за участь у підготовці й обговоренні питань, внесених до порядку денного засідання і бажаємо продовжувати роботу у такому ж темпі та з величезним бажанням!

Заступник голови вченої ради ННІК, Горох О.В.
Секретар вченої ради ННІК, Нагаєва Г.О.