![](https://biotechuniv.edu.ua/wp-content/uploads/2025/02/9065d9b8-0eee-48e8-a755-a7e8e5baf4cf.jpg)
Викладачі кафедри АКІТ підвищують кваліфікацію на курсі “TEACHERS’ SMART UP: WINTER EDITION 2025”
Цієї зими фахівці Sigma Software разом із запрошеними експертами з різних галузей IT поділилися практичним досвідом інтеграції новітніх технологій у навчальний процес, а також ефективними підходами до викладання. Особливістю курсу “Teachers’ smart up: winter edition 2025” від Sigma Software University стала лекція від іноземного спікера, що проходила англійською мовою. Це надало учасникам унікальну можливість знати про сучасні освітні тренди з перших вуст та покращити свої комунікаційні навички англійською. Викладачі кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій із цікавістю долусилися до цього заходу. Партнерами курсу стали Асоціація «ІТ Ukraine», Український фонд стартапів, Міністерство освіти і науки України, Харківський, Львівський та Закарпатський IT Кластери.
Протягом тижня щовечора ми були не лише свідками, а й учасниками цікавих подій. Chief Learning Officer у Sigma Software, Ph.D., Associate Professor, PMP Максим Почебут відкрив курс доповіддю “Це вже нова ера в освіти – чи ще ні?”. Естафету підхопили СММ-спеціалістка YEP Дар’я Лапан і University Lead у YEP Accelerator Маргарита Чернишова “Університет як стартап-хаб: перші кроки до підприємницької екосистеми”.
Англомовні навички ми розвивали з Founding Partner and Managing Director of Connectus PhD, Elissavet Lykogianni та Project Manager at The Square Dot team BV, Anna Riga “Intercultural management skills for educators in startup ecosystems: Fostering global innovation in the classroom”.
Про “Гнучкі навички: ключ до успіху в IT та сучасному бізнесі” розповіла Resource Manager у Sigma Software Анастасія Благодир, а про “Філософію Штучного Інтелекту. Реальні перспективи конкретних технологій проти хайпу” – Founder та CEO в Міжнародному Центрі з досліджень і розробок Штучного Інтелекту WINSTARS.AI Дмитро Софина.
Також ми брали участь у вебінарах: «Навчання через дію: чому та які реальні задачі мотивують студентів?» (Software Developer у Sigma Software Максим Мар’янчук; “Від технології до продукту: шлях самурая” (CEO & Partner & Co-Founder в UnicoWay Олександр Рябцев); “Особливості кроскультурної комунікації: як комунікувати без кордонів” (Senior HR People Partner у Sigma Software Юлія Богомолова); “Друзі та вороги креативності” (Senior Event Manager у Sigma Software Катерина Стефанович); “Мистецтво критичного мислення: навігатор у світі сучасної освіти” (Senior HR People Partner у Sigma Software Хатуна Володченко); “Інноваційне підприємництво (“налаштування” підприємницького духу серед студентів і викладачів)” (Director of Innovation and Entrepreneurship SET University Євгенія Клепа); “Переговори: професійний та повсякденний аспект” (викладач Англійської у Sigma Software, Founder Vanguard Academy Наталія Кащишин).
За підтримки партнера у світі сучасної ІТ-освіти Sigma Software University ми отримали інформацію про інноваційні методики навчання, які відповідають викликам сучасної ІТ-індустрії, дізналися про практичні навички роботи з новітніми технологіями, опанували сучасні підходи до викладання ІТ-дисциплін і отримали сертифікати від однієї з потужних ІТ-компаній України. Співпраця освіти й бізнесу триває!
Ю.А. Нечитайло