Вибори ГОЛОВИ СТУДЕНТСЬКОЇ РАДИ ФМІ

12 вересня 2023 року на факультеті мехатроніки та інжинірингу відбудуться чергові вибори Голови Студентської Ради факультету шляхом прямого таємного голосування всіх студентів. Право голосу на виборах Голови Студентської Ради факультету мехатроніки та інжинірингу мають всі студенти не залежно від форми навчання. Кожен виборець на відповідних виборах має один голос.
Електронна адреса студента, передана до деканату факультету, посвідчує особу та підтверджує статус студента Університету. Всі хто не передав свою адресу мають зв’язатися із представниками деканату та зареєструвати свою електронну адресу.
Станом на 11 вересня 2023 року заявки подали дві кандидатури:

• Дар'я Аскарова
    Доброго дня!
    Мене звати Аскарова Дар‘я, і я дуже вдячна за можливість стояти перед вами як кандидат на пост голови студентської ради. Це для мене особливий момент, і я хотіла б поділитися своєю відданістю і бажанням служити нашій студентській громаді.
    Можливо, деякі з вас вже знають мене як вашу колишню старосту. Під час свого терміну на посаді старости я здобула цінний досвід і вивчила потреби студентів. Це був період великої відповідальності перед студентською громадою, і я пишаюся тим, що ми разом досягли.
    Складний час, який ми пережили в останні роки, вимагав від нас усіх великої міцності та спільної праці. Ми разом долали виклики, зберігали нашу духовність та активно розвивалися. Ця спільна співпраця надихає мене на подальші досягнення.
    Зараз я вибираю новий шлях як кандидат на пост голови студентської ради. Моя мета – розширювати наші досягнення, підтримувати ініціативу студентів та створювати умови для розвитку кожного студента. Я вірю, що наш факультет може стати ще кращим місцем для навчання і самореалізації, навіть у цей складний час.
    Давайте разом працювати над нашими цілями і робити ФМІ кращим разом. Я розраховую на вашу підтримку і обіцяю віддати себе цій справі з найвищим запалом. Дякую вам за увагу і за можливість служити вам і нашому факультету!
  • Марина Григорова
    Студентське самоврядування це важлива частина активного життя університету. Завдяки самоврядуванню відбувається багато заходів і студенти не встигають нудьгувати. Активісти нашого педагогічного університету будуть мати змогу приймати участь в багатьох заходах і надалі розвиватися в різних напрямками.
    Мене звати Марина Григорова, маю досвід у організації різних заходів, таких як: Концерти до Нового Року, 8 березня, квести. Також сподіваюся, що я та багато студентів будемо приймати участь всьому, танцювати, співати та намагатися всебічно себе проявляти.
    Активні студенти будуть мати можливість не тільки розвиватися у стінах вишу, але і подорожувати Україною, що і робили студенти на протязі багатьох років.
    Якщо я стану Головою Студентської ради- буду допомагати молоді вести активне життя, розвиватися та не гаяти студентські роки, і я сподіваюсь, що нам це буде вдаватися з часом все краще, головне мати бажання!
Кандидати на посаду Голови Студентської Ради факультету

Дар’я Аскарова