Взаємокорисні фахові зв’язки

20 березня 2024 року на кафедрі сервісної інженерії та технології матеріалів в машинобудуванні імені О.І. Сідашенка факультету мехатроніки та інжинірингу було проведено профорієнтаційну «on line» зустріч керівника одного з виробничих відділень ТОВ «Арістор» Роменця Сергія Сергійовича із здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) РВО, студентами 4-го курсу, які навчаються за напрямком підготовки 133 «Галузеве машинобудування» за спеціальністю «Галузеве машинобудування».

Випускники, багатьох попередніх років, за спеціалізацією кафедри постійно користуються попитом на ринку праці і, як правило, з часом, працюють на керівних посадах підприємств, з виготовлення, експлуатації, сервісного обслуговування та ремонту, в першу чергу, машин та механізмів сільськогосподарського призначення, а також широко використовують свої знання та вміння, організаторські, управлінські навички, працюючи у фірмових технічних центрах, на підприємствах-постачальниках повнокомплектних машин, комплектуючих вузлів, агрегатів та деталей; на різноманітних посадах у виробничих, ремонтних підрозділах машинобудівних підприємств, машино-технологічних станцій, автотранспортних підприємств та сільськогосподарських підприємств різних форм власності.

Метою проведення такого заходу фахового спрямування було заохочення студентської молоді до практичної фахової виробничої діяльності з питань розробки, експлуатації, обслуговування та ремонту перспективної сільськогосподарської техніки, інших технічних об’єктів, розвитку сільських територій та підвищення якості підготовки фахівців для аграрного кластеру.

ТОВ «Арістор» є офіційним дилером технічних об’єктів виробництва компанії “John Deere” (Deere&Company) в Харківській, Полтавскій та Луганській областях, одним з провідних ремонтно-обслуговуючих виробництв на українському ринку сучасної сільськогосподарської техніки. Ключовими цінностями компанії “John Deere” є чесність, якість, відданість та інновації.

Сергій Сергійович Роменець, до слова сказати колишній випускник нашого університету, докладно розповів присутнім про організаційну, логістичну та технологічні структури свого підприємства, особливості, як гарантійного так і післягарантійного обслуговування техніки, та агрегатного ремонту складних технічних об’єктів компанії “John Deere”, а також надав відповіді на запитання, які виникли у присутніх.

Під час зустрічі присутні здобувачі вищої освіти отримали запрошення на роботу у виробничі підрозділи компанії, після завершення свого навчання в ДБТУ.

На зустрічі також були присутні безпосередні її організатори: завідувач кафедри СІ ТММБ, д.т.н., професор А.К.Автухов та старший викладач, к.т.н. Омельченко Л.В.