Робота наукового гуртка Smart Energy на факультеті енергетики, робототехніки та комп’ютерних технологій

28.03.2024 р відбулося засідання наукового гуртка Smart Energy. На зборах гуртка були присутні здобувачі рівнів вищої освіти бакалавр, магістр та доктор філософії, а також викладачі кафедри електропостачання та енергетичного менеджменту і кафедри електромеханіки, робототехніки і біомедичної інженерії та електротехніки. Спікером засідання наукового гуртка був д.т.н., проф. Мороз О.М. з темою «Використання System Adviser Model (SAM) при проектуванні СЕС». Після доповіді відбулося жваве обговорення питань, що пов’язані з сонячними електричними станціями, в якому студенти брали активну учать. Здобувачі рівнів вищої освіти бакалавр та магістр висловили подяку д.т.н., проф. Морозу О.М. за цікаву доповідь та організацію роботи гуртка.