20 лютого – День Героїв Небесної Сотні

Сьогодні в Україні вшановується подвиг Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя за право жити гідно та можливість будувати демократичне майбутнє своєї країни.

Щороку в цей день згадують подвиг учасників Революції Гідності та події, які стали вирішальними у сучасній історії нашої держави. Цей день став прикладом мужності, незламності та єдності. Мирний студентський протест за право жити у країні мрій, який назавжди змінив історію.

Серед Героїв Небесної Сотні різні національності, різна стать та вік, але всі вони загинули захищаючи ідеали демократії. З метою вшанування здійсненого подвигу загиблим присвоєно звання Герой України (посмертно).

Державний біотехнологічний університет пам’ятає та вшановує світлу пам’ять Героїв Небесної Сотні. Ми вдячні кожному з воїнів, які захищають Україну і сьогодні.