
22 червня – День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни
22 червня Україна вшановує пам’ять мільйонів людей, чиї життя забрала Друга світова війна. Для нашого народу ця дата є символом великої трагедії, що залишила глибокий слід у долях родин, громад і цілих поколінь.
Сьогодні цей день набуває особливого змісту. Українська земля знову переживає випробування війною. Щодня ми втрачаємо наших захисників і захисниць, мирних громадян, руйнуються міста, але незмінними залишаються наша гідність, єдність і прагнення до свободи.
Пам’ять про жертв минулих воєн і шана до тих, хто віддає життя за Україну сьогодні, є невід’ємною частиною національної пам’яті та історичної відповідальності. Саме вона нагадує нам про цінність людського життя, силу народу та важливість збереження миру для майбутніх поколінь.
Колектив Державного біотехнологічного університету схиляє голови перед пам’яттю всіх жертв воєн, які пройшли українською землею.
Висловлюємо вдячність воїнам, які нині боронять Україну, та віримо у справедливий мир.
Вічна пам’ять полеглим. Честь і слава захисникам України!






