27-28.04.23 р. відбулась Міжнародна наукова конференція «Актуальні питання біотехнології, екології та природокористування»

27-28 квітня 2023 року на факультеті біотехнологій Державного біотехнологічного університету відбулась Міжнародна наукова конференція «Актуальні питання біотехнології, екології та природокористування».

Дана конференція зібрала кращих представників наукової еліти з провідних вищих навчальних закладів не лише України, а й інших країн: Німеччина, Швеція, Іспанія, США, Литва, Польща, Словаччина, Австралія. Кожен учасник висвітлював своє бачення щодо існуючих проблем та висловлював свої пропозиції і думки в галузях біотехнології, екології, тваринництві та ветеринарії, рибництва, стратегія сталого розвитку та збалансованого природокористування, геоінформаційних технологій моніторингу та інших напрямів.