ДЕНЬ СОБОРНОСТІ У ВСП «ВОВЧАНСЬКИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ»

День соборності України – одне з визначних свят в історії становлення української державності. Возз’єднання УНР та ЗУНР стало етапом розвитку та зміцнення нації. Саме тому ознайомлення студентської молоді з історією цього свята – важливий складник національно-патріотичного виховання.

21 січня 2022 року у ВСП «Вовчанський фаховий коледж ДБТУ» викладачем Вірою ПОСОХОВОЮ (спеціаліст вищої категорії, викладач-методист) в режимі онлайн проведений виховний захід зі здобувачами першого року навчання, під час якого були висвітлені основні віхи тієї події. Захід проходив у дружній атмосфері та викликав зацікавленість у студентської молоді.