Допомога ВПО від колективу ДБТУ

Спільнота нашого університету є прикладом того, як об’єднані зусилля можуть зробити вагомий внесок у поліпшення життя інших людей.

За ініціативи керівництва ДБТУ, колектив університету організував збір та передав гуманітарну допомогу в гуртожиток ДБТУ, в якому проживають вимушено переміщені особи з Харківщини. Працівники університету надали одяг, взуття, засоби гігієни, канцелярські товари для дітей. Кожен мав змогу приєднатись до нас у цій добрій справі!

Дякуємо усім за вашу доброту та внесок! Передаємо вдячність і від громадян, для яких було організовано збір допомоги.

Віримо, що наша готовність допомагати створює світ, де кожен відчуває підтримку та можливість змінити життя на краще. Разом ми зможемо зробити більше! Дякуємо за ваші добрі серця та готовність творити добро!