Фінал Кубку України з подолання перешкод

10–12 листопада 2023 року вихованці кінно-спортивної школи Державного біотехнологічного університету відстоювали честь Харківської області на ФІНАЛІ КУБКУ УКРАЇНИ з подолання перешкод – заключних змаганнях цього турнірного сезону.

Попри усі наявні труднощі, спортсмени ДБТУ успішно пройшли виводку, мандатну комісію і кваліфікацію та дійшли до заключного етапу третього дня, склавши достойну конкуренцію 63 кращим вершникам країни, серед яких, до речі, теж було чимало колишніх випускників кінно-спортивної школи ДБТУ.

Результати наших спортсменів:

14-річна Катерина Захарченко у категорії «діти» двічі посіла почесне 4 місце.

Студентка І курсу ДБТУ, 17-річна Анастасія Грінченко у категорії «юнаки», в останньому маршруті висотою 130 см, продемонструвала найкращий час серед усіх учасників, підтвердивши І спортивний розряд.

Вітаємо наших спортсменів з вдалим завершенням цього непростого змагального сезону! Щиро бажаємо подальших успіхів і нових перемог в ім’я рідної України та Харківщини!