FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM

До 1 листопада 2021 р. триває приймання документів на конкурс FULBRIGHT RESEARCH AND DEVELOPMENT PROGRAM: Проведення досліджень в університетах США тривалістю від шести до дев’яти місяців.
У конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ; журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій.
Джерело:
#FulbrightUkraine #Fulbright75
На світлині – Олександр Ярощук, аспірант Могилянської школи журналістики Національного університету «Києво-Могилянська академія», стипендіат Fulbright Research and Development Program 2020-2021 у Indiana University, Bloomington, IN.