Харківський міський голова Ігор Терехов вручив нагороди представникам студентства ЗВО Харківщини

З нагоди Міжнародного дня студента,
Харківський міський голова Ігор Терехов урочисто нагородив студентів міста Харкова за активну громадянську позицію, високі досягнення в навчанні, участь у науковій та громадській діяльності студентської спільноти, формування інтелектуального потенціалу України.

На заході було нагороджено студентів БІОТЕХу: Єлизавету Пензєву – студентку факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування та Владислава Калембету – студента факультету переробних і харчових виробництв.

На святі був присутній виконуючий обов’язки ректора Андрій Кудряшов. Він підтримав студентів та привітав їх зі святом.

Пишаємося нашими студентами!
З такою молоддю- ми обов’язково переможемо!