ІІ Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань “ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ”

ІІ Всеукраїнський (національний) конкурс наукових та навчальних видань на базі Сумського національного аграрного університету!
 Видавничий дім «Гельветика» виступає партнером Всеукраїнського конкурсного відбору наукових та навчальних видань “ВІДКРИТА НАУКА, СТАЛИЙ РОЗВИТОК ТА ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ”.
 Конкурс проводиться з метою популяризації наукових і методичних розробок, що забезпечують супровід освітнього процесу в українських закладах вищої освіти, відповідають стандартам вищої освіти, сприяють створенню нових знань, здобуттю студентами якісної вищої освіти та поширенню в академічному середовищі передових практик у навчанні, викладанні та науці.
 Організатори конкурсу:
– Рада молодих учених при Міністерстві освіти і науки України;
– Інноваційний Університет;
– ВД «Гельветика»;
– ТОВ «Видавничо-торговий дім «Університетська книга»;
– Видавництво “Олді+”;
– Baltija Publishing (м. Рига, Латвія);
– Wydawnictwo Adam Marszałek (м. Торунь, Польща).
Конкурс є відкритим для всіх авторів (авторських колективів), що є громадянами України, наукові та навчальні видання яких відповідають критеріям відбору.
 Конкурс проводиться у наступних номінаціях:
– соціо-гуманітарні та економічні науки;
– інженерно-технологічні науки;
– агробіологічні науки та ветеринарні науки;
– електронне видання.
 Графік проведення:
15.09 – 14.11.2021 – прийом матеріалів на конкурс;
15.11 – 30.11.2021 – визначення відповідності поданих матеріалів;
15.12.2021 – змістова оцінка конкурсних робіт та оголошення переможців.