ЛЕКЦІЇ ВІД ШКОЛИ OPTIMEAL EXPERT В РАМКАХ ПРОЄКТУ СПІВПРАЦІ З ЄБРР

У стінах факультету ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університет відбулись лекції від школи Optimeal Expert для молодих фахівців та студентів в рамках проєкту співпраці з ЄБРР, націленого на поліпшення ветеринарної освіти в Україні та налагодження співпраці із закладами вищої освіти.

Серед лекторів були Анастасія ДЕЙНЕГА (ВЦ Алден-Вет) та Віталій КЛУБАНЬ (Харківський ветеринарний госпіталь), що розкривали наступні теми лекцій: “Підхід анестезіолога-реаніматолога до пацієнта з множинною травмою”, “Торакальна хірургія. Роль анестезіолога”, “Принципи накладення пластин при переломах трубчастих кісток”, “Застосування інтрамедулярного остеосинтнзу при переломах трубчастих кісток у ветеринарній практиці”.

Протягом зустрічі були обговорені питання щодо налагодження співпраці, покращення ветеринарної освіти та її розвитку!