МАРАФОН  ПІДКОРИВСЯ  СТУДЕНТУ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ!

14 листопада 2021 року в м. Афіни (Греція) відбувся  міжнародний  марафон по  програмі Міжнародної федерації легкої атлетики за традиційною дистанцією 42 км 195 м. Одним із 30000 його учасників був і наш студент магістратури факультету мехатроніки  та  інжинірингу спеціальності 201 «Агрономія» Владислав Нагаєв, який  здолав цю дистанцію за 3 години 33 хвилини. Забіг проходив тим же маршрутом, яким  біг знаменитий грецький  воїн Фідіппід від місця битви Греків з Персами до мармурового стадіону «Панатінаікос» в центрі  столиці. Афінський  марафон є найскладнішим  з усіх міжнародних марафонів, адже майже 32 км  дистанції йде  з постійним підйомом. Вітаємо Владислава Нагаєва та  бажаємо йому  подальших спортивних досягнень і успіхів на освітянській ниві.
Завідувач кафедри фізичного
виховання і спорту, заслужений