Міжнародна науково-практична конференція «Планування та використання територій в контексті інклюзивного розвитку»

Шановні Колеги!

17-18 травня 2023 року на базі кафедри управління земельними ресурсами та кадастру Державного біотехнологічного університету буде проходити міжнародна науково-практична конференція «Планування та використання територій в контексті інклюзивного розвитку».

Конференція проводиться з метою висвітлення і узагальнення основних результатів досліджень науковців та представників виробництва, а також розробки нових перспективних напрямків розвитку сучасного землевпорядкування в ході планування та використання територій в контексті інклюзивного розвитку. Обговорюватимуться проблеми вдосконалення освіти у сфері землевпорядкування.

КЛЮЧОВІ ДАТИ:
10 травня – закінчення прийому тез;
17-18 травня – проведення конференції;
після 22 травня – розсилка електронної збірки тез та сертифікатів
Робочі мови: українська, англійська
Формат проведення: on-line

УЧАСТЬ У КОНФЕРЕНЦІЇ БЕЗКОШТОВНА

РЕЄСТРАЦІЯ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://forms.gle/8iuxU43JkjDzDJL6A

РОБОТИ НАДСИЛАТИ НА e-mail: s.vinogradenko15@gmail.com

НАПРЯМИ РОБОТИ КОНФЕРЕНЦІЇ:

1. Вдосконалення земельних відносин в аграрному секторі в контексті інклюзивного розвитку;
  2. Проблема раціонального використання та охорони земель в умовах інклюзивного розвитку;
  3. Планування і забудова населених пунктів та використання земель сільських територій;
  4. Особливості оцінки земельних ділянок при планування та використанні територій;
  5. Застосування та впровадження ГІС-систем у сфері планування та використання територій;
  6. Актуальні питання геоінформаційного картографування земельних ресурсів;
  7. Ефективність використання матеріалів аерозйомки (БПЛА) для цілей планування та використання територій.

ВИМОГИ ДО ОФОРМЛЕННЯ ТЕЗ ДОПОВІДЕЙ У МАТЕРІАЛАХ КОНФЕРЕНЦІЇ

• Параметри тексту: шрифт тексту – 14 п., гарнітура – «Times New Roman», інтервал основного тексту – 1,5.
  • Параметри сторінки – А4 (210х297 мм) – поля: верхнє – 2 см, нижнє – 2 см, ліве – 3 см, праве – 1,5 см, орієнтація книжкова.
  • Мова тексту: українська, англійська.
  • Обов’язкові елементи (загальний обсяг – 2-3 сторінки)
  • Назва – шрифт 14 п., півжирний, усі літери прописні, інтервал одинарний (1,0), по центру.
  • Ініціали та прізвище автора(рів), науковий ступінь, місце праці – шрифт 14 п., інтервал полуторний (1,5), вирівнювання по центру, курсив.
  • Текст тез.
  • Бібліографічний список, оформлений за стандартом ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні вимоги та правила складання».
  • Оформлення графічного матеріалу: рисунки, виконані на комп’ютері або скановані, заверстані в текст, не виходячи за поле набору; таблиці також заверстані в текст.