09-10 жовтня 2024 року на факультеті ветеринарної медицини Державного біотехнологічного університету відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Репродуктивна патологія тварин: сучасні методи діагностики, лікування та профілактики», присвячена 85-річчю від дня народження д-р. б. наук, професора Віктора Кошевого (1939-2016).

На початку конференції виступили голова організаційного комітету, проректор з наукової роботи ДБТУ Валерій Михайлов, в.о. ректора ДБТУ Андрій Кудряшов, академік-секретарь Відділення ветеринарної медицини НААН України Микола Мандигра та декан факультету ветеринарної медицини ДБТУ Олеся Цимерман.

Пленарне засідання вела модератор – співголова організаційного комітету, гарант ОП «Ветеринарна медицина», професор кафедри ветеринарної хірургії та репродуктології ДБТУ, д-р. вет. наук Світлана Науменко.

По завершенню пленарного засідання всі охочі взяли участь в обговоренні, підкресливши внесок професора Кошевого В. П. в науку та педагогічну діяльність, а також важливість проведення заходів із вшанування памʼяті видатних вчених факультету ветеринарної медицини.

Робота конференції відбувалась за секціями:

1. Ветеринарна андрологія, репродуктивна ендокринологія та біотехнологія відтворення;
  2. Акушерство, гінекологія та неонатологія тварин;
  3. Мастологія та пропедевтика репродуктивних хвороб тварин;
  4. Animal reproduction and modern science achievements (для англомовних учасників);
  5. Студентська наука.

#ДБТУ  #БІОТЕХ