МІЖНАРОДНА ОНЛАЙН-КОНФЕРЕНЦІЯ МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «YOUNG SCIENCE BEYOND BORDERS»

Студентка IV курсу факультету ветеринарної медицини Гребенюк Карина 16 грудня 2021 року взяла участь у міжнародній онлайн-конференції молодих вчених «Young Science Beyond Borders», організована Institute of Bioorganic Chemistry Polish Academy of Sciences (Польща).

На конференції з докладом на тему «The use of cryopreserved red blood cells in the complex treatment of babesiosis» успішно виступила студентка 4 курсу факультету ветеринарної медицини  Гребенюк Карина (науковий керівник – зав. кафедрою фізіології та біохімії тварин, к.б.н., доцент Денисова О.М.).

Тема докладу зацікавила учасників конференції, тому після докладу Карина отримала багато запитань щодо методик, використаних в роботі та одержаних результатів.

Участь у наукових конференціях – важливий момент в процесі формування особистості молодого науковця. Маємо надію, що, гідно витримавши цей перший в своєму житті іспит участі в міжнародній науковій конференції, Гребенюк Карина з ще більшою наснагою і бажанням буде продовжувати працювати, навчатись і стане першокласним спеціалістом.