МІЖНАРОДНІ КОНКУРСИ

Щорічно всі заклади освіти незалежно від рівня та форми власності беруть участь у Міжнародному конкурсі учнівської творчості імені Тараса Шевченка та Міжнародному конкурсі з української мови імені Петра Яцика. Цьогоріч членами обласного журі відповідно до наказу Департаменту науки і освіти ХОДА були запрошені викладачі ВСП «Вовчанський фаховий коледж ДБТУ» (Бондарєва Т. П. (Конкурс імені Петра Яцика), Кравченко Н. О., Посохова В. О. (Конкурс імені Тараса Шевченка)). Вперше обласний етап цих конкурсів проходив у дистанційному форматі, що потребувало надзвичайної технічної підтримки як в закладах освіти, так і в організаторів конкурсу.

Обидві команди студентів, які захищали честь коледжу на обласному етапі, впоралися добре, посівши місця в межах ТОП-10  з української літератури та ТОП-20 з української мови (всього заявлених учасників – понад 100 на кожен конкурс).