МІЖНАРОДНИЙ ДОСВІД – ЗАПОРУКА ЯКІСНОЇ ПІДГОТОВКИ

4 листопада 2021 року завідувач кафедри бізнесу, менеджменту та адміністрування, к.е.н., доцент Олена Смігунова, к.е.н., доцент  Олена Дудник та доктор філософії Софія Міненко взяли участь в Міжнародному науково-педагогічному семінарі науково-педагогічних, педагогічних працівників, аспірантів, студентів закладів фахової передвищої та вищої освіти на тему: «Rozwój systemu edukacji w obszarze nauk rolniczych -od teorii do praktyki. Розвиток системи освіти в галузі аграрних наук -від теорії до практики» в рамках підвищення кваліфікації, як складової навчання впродовж життя, який проводиться на базі Вищої Школи Агробізнесу в Ломжі (Польща).

Найкращі спікери Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży та учасники семінару з України поділилися досвідом підготовки здобувачів освіти за спеціальностями, в тому числі управлінського спрямування для системи агропромислового виробництва.