НАЛАГОДЖЕННЯ МІЖНАРОДНОГО СПІВРОБІТНИЦТВА

19 листопада 2021 року на базі Інституту ветеринарної медицини та тваринництва Державного біотехнологічного університету в рамках міжнародної програми «Посилення наукового потенціалу та співпраці українських університетів у галузях агронаук, агробіології, харчових продуктів та природних ресурсів» (Enhancing scientific capacities and cooperation of Ukrainian universities in AgriSciences fields, Agrobiology, food and natural resurses»), відбулась зустріч науковців університету з доктором Хінек Рубіком Чеського університету природничих наук (Прага) та семінар-дискусія на тему: «Підтримка розвитку міждисциплінарних дослідницьких груп та їх потенціалу», де наукові колективи університету мали змогу презентувати свої досягнення.

У заході, зокрема, взяли участь співробітники кафедри обладнання та інжинірингу переробних та харчових виробництв: д. т. н., професор кафедри,  перший проректор В.М. Михайлов, д.т.н., завідувач кафедри С. О. Харченко, к.с.-г. н., старший викладач кафедри О.В. Панкова, які представили одне з наукових направлень кафедри – Екологічно-чисті та ресурсозберігаючі технології одержання якісного посівного матеріалу з підвищеним біопотенціалом, на основі вдосконалених процесів сепарації та обробки електро-магнітним випромінюванням насіння. Висловлюємо подяку за організацію заходу керівництву Університету, чеським колегам та особисто пану Хінеку. В ході дружньої дискусії були окреслені можливості та перспективи майбутньої співпраці.