РОБОЧА НАРАДА КЕРІВНИЦТВА ТА ГОЛОВИ ВЧЕНОЇ РАДИ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ

1 листопада 2021 року в.о. ректора Державного біотехнологічного університету Руслан ТИХОНЧЕНКО провів нараду за ініціативою Андрія ОДАРЧЕНКА, голови вченої ради Університету. А. Одарченко повідомив те, що завдяки спільним зусиллям разом з фахівцями ветеринарної медицини стало можливим внесення до національного класифікатора професій ДК 003:2010 (Зміна № 10 від 25.10.2021) професійної назви роботи «лікар ветеринарної медицини з громадського здоров’я». Мета таких нововведень – розширення професійних функцій фахівців галузі знань 21 «Ветеринарна медицина». Крім того, А. Одарченко ініціював обговорення питань щодо підвищення результативності функціонування Університету під час реорганізації та подальшого розвитку за важливими напрямами. Під час зустрічі були порушені питання, які турбують членів трудового колективу.
На нараді з керівництвом Університету підтверджено, що спочатку процесу реорганізації і на цей час скорочення науково-педагогічних працівників не мало місця і не заплановано. Переведення інших працівників до Державного біотехнологічного університету здійснюється також в законному порядку згідно затвердженого штатного розпису та наказу Міністерства освіти і науки України № 689 від 18.06.2021 р. Організаційні зміни, які відбуваються, не створюють підстав для занепокоєння працівників, а навпаки – створюють умови для покращення їх добробуту та підвищення рівня оплати праці. За результатами наради вирішено провести 8 листопада 2021 року позачергове засідання ректорату Університету з нагальних та першочергових питань.