Новорічне привітання керівництва ДБТУ

Шановна освітянська родино!

Перед новорічними святами ми традиційно підбиваємо підсумки минулого року. У ці надзвичайно важкі часи та попри постійні спроби ворога нас зламати, ми вистояли і продовжуємо працювати.

В цьому році нашою командою вдалося багато зробити для розвитку нашого Університету. Прийняли цілу низку заходів з оптимізації структури ДБТУ:

1. Створено факультет біотехнологій;
  2. Започатковано сучасний навчально-науковий інститут «Кіберпорт»;
  3. Створено навчально-науковий центр «Культура іноземної та української наукової мови»;
  4. Створено Міжкафедральний навчально-науковий виробничій комбінат «ДП «Докучаєвське»;
  5. Розширено межі Університету на території України.

Також неможливо не зазначити результати вступної кампанії 2022 року: до лав нашого Університету, в цьому році, вступило більше 4000 здобувачів вищої освіти.

Впевнені, що не зважаючи ні на що, ми не зупинимося, а будемо примножувати наші здобутки та робити все можливе для розвитку вищої освіти України для скорішого відновлення нашої держави!

Ми ще раз довели одне одному та всій освітянський спільності, що Державний біотехнологічний університет є флагманом вищої освіти. Щиро вдячні кожному співробітнику Біотеху за відданість своїй справі та рідному Університету.

У Новому 2023 році бажаємо Вам здоров’я та сил, творчого натхнення та духовної величі, гармонії та благополуччя!

Ворогу нас не зламати! Разом до перемоги!

З найщирішими побажаннями,
В.о. ректора ДБТУ Андрій КУДРЯШОВ