ОБРАНО ГОЛОВУ ПРОФСПІЛКОВОГО КОМІТЕТУ ФАКУЛЬТЕТУ УПРАВЛІННЯ ТОРГОВЕЛЬНО-ПІДПРИЄМНИЦЬКОЮ ТА МИТНОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ

19 жовтня 2021 року о 15.00. дистанційно відбулося засідання трудового колективу факультету Управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю Державного біотехнологічного університету.

За порядком денним розглянуто питання обрання Голови профспілкового комітету факультету Управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю.

Кандидатом на посаду Голови профспілкового комітету факультету Управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю висунуто к.т.н., доцента кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи   Дуба В.В.

За результатами відкритого голосування, одноголосно, Головою профспілкового комітету факультету Управління торговельно-підприємницькою та митною діяльністю обрано к.т.н., доцента Дуба В.В.

Вітаємо!