Обрано Голову студентського самоврядування факультету мехатроніки та інжинірингу Університету

21 вересня 2021 року у Державному біотехнологічному університеті відбулися вибори Голови студентського самоврядування факультету мехатроніки та інжинірингу. Захід проведено з урахуванням карантинних обмежень з використанням засобів індивідуального захисту та дистанціювання.

Кандидатів на посаду було троє: Сергій Ткаченко (група 41 ПЗ), Єлизавета Борщ (група 31 М), Марина Григорова (група 31 ПЗ). Організатори зробили все можливе, щоб голосування було зручним для кожного студента. Вибори проходили з 9.30 до 16.00, що дало можливість проголосувати в найбільш зручний для учасників час.

За результатами виборів впевнену перемогу здобула студентка 3 курсу Єлизавета Борщ. Перший свій досвід роботи в органах самоврядування студентка-активістка отримала ще в школі, а за час навчання в Університеті активно займалася культурно-масовою, профорієнтаційною та організаційною роботою як в групі, так і на факультеті в цілому.

Студентство та деканат факультету вітають Єлизавету з перемогою!