Обрано голову студентської ради факультету менеджменту, адміністрування та права

13 жовтня 2021 року з 09.00 до 16.00 год. відбулося дистанційне голосування за кандидатів на посаду голови студентської ради факультету менеджменту, адміністрування та права. Для обрання на пост голови студентської ради  було представлено 3 кандидатури, а саме :

• Ладика Альона Олександрівна
  • Рощупан Олександр Костянтинович
  • Кисленко Марія Андріївна, які презентували свої передвиборні програми.

За результатами голосування серед кандидатів більшість голосів була на користь студентки 3 курсу спеціальності “Право” Кисленко Марію Андріївну .

Вітаємо переможницю та бажаємо успіхів , плідної праці на ниві студентського самоврядування факультету, цікавих молодіжних проєктів, реалізацій задуманих ідей і планів, створення атмосфери дружби та співпраці у студентському середовищі.

Декан факультету та студентське самоврядування щиро вітає переможницю.