Окружний адміністративний суд міста Києва підтримав реформи та захистив інтереси держави!

07 вересня 2021 року Окружним адміністративним судом м. Києва проведено підготовче засідання з розгляду позову Харківського національного аграрного університету ім. В.В. Докучаєва до Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України щодо визнання протиправним та скасування Розпорядження КМУ від 12 травня 2021 року № 431-р «Про утворення Державного біотехнологічного університету» та відповідних наказів МОН України. У підготовчому засіданні позовну заяву повернуто без розгляду. Відповідно, суд визнав законність дій Кабінету Міністрів України та Міністерства освіти і науки України, спрямованих на реформування та укрупнення закладів вищої освіти, результатом яких стане підвищення їх конкурентоспроможності, економічної стійкості, підвищення якості освітніх послуг та повноцінна реалізація інтересів всіх учасників освітнього процесу.