ОСВІТА – НАУКА – ВИРОБНИЦТВО: ФОРМУЛА УСПІХУ!

Відповідно до госпрозрахункового договору  на створення науково-технічної продукції (№ 2/05-2021) кафедрою менеджменту, бізнесу і адміністрування (виконавець  професор, д.п.н. Нагаєв В.М.) спроектовано удосконалену виробничо-технологічну  структуру  управління підприємством на  замовлення ТОВ Агрофірми  «Чугуївська» Чугуївського району Харківської області. Представник виконавця в особі в. о. ректора ДБТУ Тихонченко Р.С. і представник замовника в особі директора ТОВ Агрофірми  «Чугуївська» Тихоненко О.А. склали відповідний акт про те, що науково-технічна продукція виконана в повному обсязі і задовольняє умовам договору. Насамперед, проведено дослідження з проектування цільової програми та моделі виробничо-технологічної структури  управління підприємством, побудовано лінійно-функціональну систему управління  об’єктами  виробництва, удосконалено нормативно-правову базу регламентації структурних підрозділів і органів управління. Директор ТОВ Агрофірми  «Чугуївська» Олег  Тихоненко (випускник ХІМЕСГ) подякував кафедрі за якісну роботу та наголосив на важливості  співпраці освітніх навчальних закладів і сільськогосподарських підприємств у межах розробки  наукових програм,  що відповідають  сучасним запитам виробництва.

На фото професор  кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування Нагаєв В.М. разом  із головним бухгалтером Тихоненко Т.М. біля розробленої моделі удосконаленої виробничо-технологічної  структури управління підприємством.

Завідувач кафедри  бізнесу,
менеджменту і адміністрування,