ПЕРША ПЕРЕМОГА В СКАРБНИЧКУ ДЕРЖАВНОГО БІОТЕХНОЛОГІЧНОГО УНІВЕРСИТЕТУ ЗА ПРОГРАМОЮ ERASMUS+

Проєкт “Business development management: integrating the European experience” (BUDEMA) за напрямом Jean Monnet Actions in the field of Higher Education/ Teaching and Research попередньо відібраний для подальшого фінансування та знаходиться на стадії підготовки грантової угоди. Проєктом передбачено проведення дослідження тенденцій сталого розвитку бізнесу в Україні в контексті європейської інтеграції, організацію конференцій для різних цільових груп (студенти, викладачі, науковці та бізнес), тематичних круглих столів, розробку нових академічних бізнес-курсів та літньої школи з вивчення особливостей ведення бізнесу в ЄС тощо. До команди проєкту входять завідувач кафедри економіки та бізнесу, професор Вікторія Гросул, професори Сергій Зубков та Олена Круглова.