Підсумкова атестація здобувачів факультету ветеринарної медицини

На факультеті ветеринарної медицини ДБТУ відбулась підсумкова атестація випускників 5 та 6 курсів у формах складання клінічного кваліфікаційного іспиту та захисту кваліфікаційних робіт (за вибором здобувачів) за спеціальностями 211 Ветеринарна медицина та 212 Ветеринарна гігієна, санітарія і експертиза.

Захисти кваліфікаційних робіт із інфекційної та неінфекційної патологій відбувались комісійно в онлайн-форматі, здобувачі доповіли про основні результати власних наукових досліджень. Протягом дискусій магістранти показали високий рівень кваліфікації, знань, умінь і навичок, які здобули під час навчання.

Вітаємо випускників із успішним складанням внутрішньої підсумкової атестації та бажаємо втілення кар’єрних планів і подальших успіхів!