Підсумки вступної кампанії 2023 року

Керівництво Державного біотехнологічного університету привітало колектив з успішною вступною кампанією 2023 року.

Під час зустрічі в.о. ректора Андрій Кудряшов від імені ректорату подякував колективу та вручив подяки структурним підрозділам університету і найбільш активним учасникам вступної кампанії.

Цьогорічна вступна кампанія реалізовувалась у дуже непростих умовах: скорочення обсягів державного замовлення, підвищення вимог для вступу на магістратуру та для значної кількості спеціальностей – на бакалаврат, жорстка конкуренція серед закладів вищої освіти центрального та західного регіонів України.

Не дивлячись на труднощі та перешкоди, вдалось отримати достойний результат – Державний біотехнологічний університет посів друге місце в регіоні за кількістю вступників.

Здобувачі освіти – це життя, перспективи та фактор розвитку будь-якого університету. ДБТУ підтвердив свій статус провідного закладу вищої освіти Слобожанщини.

Дякуємо всім, хто зробив внесок у формуванні та реалізації успішного набору!