ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА

1 лютого 2022 року представники кафедри менеджменту, бізнесу та адміністрування відвідали та запросили на навчання випускників  11 класів Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №62 Харківської міської ради до Державного біотехнологічного університету. Розповіли про новостворений університет, його переваги та перспективи. Познайомили майбутніх абітурієнтів зі спеціальностями які надає університет. Зорієнтували стосовно 073 «Менеджмент» та 281 «Публічне управління та адміністрування» спеціальностей, можливостей студентів в університеті і на кафедрі та перспектив їх розвитку. Дякуємо за добре організовану та теплу зустріч Кіріченко Наталі Володимирівні, заступнику директора з виховної роботи та всім вчителям та співробітникам школи.

к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту, бізнесу та адміністрування Марія Майборода