ПРОХОДЖЕННЯ НАВЧАЛЬНОЇ ПРАКТИКИ

З 1 лютого здобувачі третього року навчання ОПП «Соціологія» розпочинають проходження навчальної практики. Майбутні соціологи отримали можливість проходження практики в профільних організаціях, закладах освіти і на підприємствах м. Харкова, але основною базою практики виступила Навчальна лабораторія соціологічних та освітніх досліджень Київського національного університету імені Тараса Шевченка. 1 лютого 2022 року відбулося перше установче засідання зі здобувачами і керівниками практики (від ЗВО і бази практики). Попереду у практикантів три тижні цікавої роботи з організації та проведення соціологічного дослідження цінностей сучасної студентської молоді. Результати цього дослідження складуть не тільки основу звітів з практики, але й слугуватимуть базою для подальшої науково-дослідної роботи здобувачів (написання статей, підготовку доповідей та тез на конференції тощо). Бажаємо здобувачам керівникам практики плідної та результативної діяльності!