Привітання голови Вченої ради Андрія Одарченко з Днем Науки в Україні

Шановні викладачі, співробітники, аспіранти та здобувачі освіти!

Прийміть найщиріші вітання з Днем науки!

Сьогодні, незважаючи на складні умови, колектив Державного біотехнологічного університету робить все можливе для збереження та реалізації свого наукового потенціалу. Завдяки наполегливій праці нашого колективу робляться нові відкриття, реалізуються процедури ліцензування нових та акредитації діючих освітніх програм, проводиться масштабна вступна кампанія.
Не стою осторонь розвитку Державного біотехнологічного університету.
Завдяки підтримці профільних органів державної влади, роблю все можливе для того, щоб наш Університет повернувся до нормального ритму життя, що в свою чергу надасть нам нового імпульсу для розвитку. Переконаний, тільки спільними зусиллями ми здатні подолати всі перепони та досягти успіху!
Бажаю колективу Університету, у цей нелегкий для нашої країни час миру, нових творчих пошуків і злетів, невичерпної енергії, наснаги та видатних успіхів і перемог на нелегкій, але надзвичайно цікавій та родючій науковій ниві!

Голова Вченої ради Державного біотехнологічного університету                    Андрій ОДАРЧЕНКО