РОЗПОЧАВСЯ ЗАХИСТ

22 грудня 2021 року на факультеті управління торговельно-підприємницькою та  митною діяльністю,  розпочато захист кваліфікаційних робіт на здобуття ступеня освіти магістр за спеціальністю 075  Маркетинг.

За результатами захисту кваліфікаційних робіт екзаменаційна комісія, до складу якої ввійшли професор кафедри маркетингу, менеджменту та підприємництва Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, д.е.н., професор Наталія КУЗЬМИНЧУК, декан факультету управління торговельно-підприємницькою та  митною діяльністю, к.т.н., доцент Тетяна КАРБІВНИЧА, завідуюча кафедрою маркетингу та медіакомунікацій, д.е.н., професор  Наталія САВИЦЬКА та викладачі кафедри: д.е.н., професор Олена ЖЕГУС та д.е.н., доцент Ганна ЧМІЛЬ, відзначили актуальність представлених тем досліджень та високий рівень підготовки здобувачів.

Колектив випускаючої кафедри маркетингу та медіакомунікацій бажає випускникам успішного професійного становлення та подальшого розвитку!