Щиро вітаємо Миколу Семеновича з високою державною нагородою!

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 08.07.2022 № 156-к, з метою відзначення за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку висококваліфікованих спеціалістів та плідну науково-педагогічну діяльність нагороджений нагрудним знаком Міністерства освіти і науки України «Відмінник освіти» ОДАРЧЕНКО Микола Семенович – професор кафедри торгівлі, готельно-ресторанної та митної справи Державного біотехнологічного університету.

Щиро вітаємо Миколу Семеновича із нагородженням високою державною нагородою! Ця подія є визнанням Вашого вагомого внеску в розвиток наукового потенціалу України.

Нехай Ваш професійний досвід, компетентність і надалі будуть надійними порадниками та запорукою великих досягнень у майбутньому! Міцного здоров‘я Вам, невичерпної енергії та мирного неба над головою!

З найщирішими побажаннями,
Коллектив ДБТУ