Щиро вітаю всіх студентів  із Міжнародним днем студентів!

Студентські роки – це час молодості, жаги до нових знань і яскравих вражень. Час, коли будуються найсміливіші плани і відбуваються доленосні зустрічі.

На моє особисте переконання народні депутати повинні дослуховуватися до думки студентів. Так само до думки студентів повинні дослуховуватися і адміністрація ЗВО. На превеликий жаль, не всі це роблять!

✅Сьгодні реєструється законопроєкт про розширення прав студентських рад та їх фінансування, співавтором якого є я особисто.

Особливостями законопроєкту є:

• Збільшення студентів у Вченій Раді з 10 до 20%;
  • Студенти отримають кошти вже передбачені в законі у повному обсязі і самі будуть розпоряджатися, як їх використовувати;
  • Відбудеться поновлення повноважень представників студрад після повторного вступу.

Тобто, жодні рішення студентів не будуть прийняті без думки студентів!

Сильні студентські об’єднання, незалежні студентські ради – це запорука успіху університету, якісної освіти та захисту прав студентів ❗

Переконаний, сплине незначний час і ваш досвід та професіоналізм визначатимуть долю всієї держави 💪🏻