Сьогодні святкує свій День Народження голова Вченої ради, доктор технічних наук, професор ОДАРЧЕНКО Андрій Миколайович

Шановний Андрію Миколайовичу!

Займати таку відповідальну посаду складної та потужної системи, як Університет – нелегка та відповідальна місія, що потребує неабиякої витримки, наполегливості та високого професіоналізму.

Своєю самовідданою працею Ви кожного дня створюєте позитивний імідж ДБТУ, а також робите вагомий внесок у розвиток вищої освіти в Україні. Ваша життєва мудрість, справедливість та відданість справі є запорукою успіху нашого університету, попри усі виклики сьогодення.

Ми бажаємо Вам міцного здоров’я, невичерпної енергії та життєвих сил, натхнення на нові амбітні проекти і починання. Нехай Ваше серце зігрівається любов’ю та турботою близьких. Хай вдома панують мир та затишок, а на життєвому шляху зустрічаються люди, які допомагатимуть реалізовувати плани та втілювати мрії!

Бажаємо не зупинятись на досягнутому, рухатись тільки вперед та досягати все більше нових висот!

З Днем Народження!

З повагою,