Сьогодні святкує свій Ювілей Заслужений працівник освіти України, професор кафедри обліку, аудиту та оподаткування – ЯНЧЕВА ЛІАНА МИКОЛАЇВНА

Шановна Ліано Миколаївно!

В цю ювілейну днину прийміть наші сердечні вітання і побажання усіляких гараздів!

Ваш професіоналізм, мудрість, невичерпне завзяття, наполегливість у досягненні цілей, широка ерудиція, духовність та чарівність стали джерелом життєдайної сили для формування і зростання плеяди провідних науковців університету, закріпили його бренд серед потужних інноваційних закладів вищої освіти в Україні та світі!

Щиро зичимо Вам миру, душевної гармонії, незгасимої життєвої енергії, міцного здоров’я, щастя, добробуту та злагоди на довгая літа!

Хай доля збагачує Вас натхненням, радістю сьогодення, надійною підтримкою рідних та колег, а Ваш безцінний інтелектуальний потенціал та багатий досвід і надалі служитимуть на благо нашого університету та України!

З глибокою повагою,
Колектив ДБТУ

Професор кафедри обліку, аудиту та оподаткування

ЯНЧЕВА Ліана Миколаївна

кандидат економічних наук, професор

Талановитий науковець, генератор ідей, новатор і фундатор наукової школи «Системи обліку, аудиту та оподаткування в умовах глобалізації та інформатизації суспільства».
Чарівна жінка, що присвятила життя служінню почесній професії педагога і пройшла шлях від асистента до Першого проректора університету.
Член Президій двох науково-методичних комісій МОН України з економічних спеціальностей та з економіки і підприємництва (1993-2015рр.); співавтор державних стандартів вищої освіти за освітнім рівнем бакалавр; ініціатор функціонування та член спеціалізованої вченої ради із захисту кандидатських і докторських дисертацій за науковими спеціальностями «Облік, аналіз та аудит», «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» (1995-2021рр.).

Має нагороди: Заслужений працівник народної освіти України (1993р.); Відмінник освіти України (1997р.); Орден Княгині Ольги ІІІ ступеня (2009р.); Медаль «Ветеран труда» (1987р.); Нагрудний знак МОНУ «Петро Могила» (2007р.); Золота медаль «За високий професіоналізм» (2010р.); Медаль «Ділова людина України» (2007р.); Нагрудний знак МОНУ «За наукові та освітні досягнення» (2021р.); Почесні дипломи МОН та АПН України за високі творчі досягнення в удосконаленні процесу навчання і виховання молоді (2005р.); Почесні грамоти: Кабінету міністрів України (2017р.); Міністерства освіти і науки України (2016 р.); НМК з економіки та підприємництва МОНУ (2007, 2013рр.); Головного управління освіти і науки Харківської обласної державної адміністрації (2003р.); Головного управління економіки Харківської обласної державної адміністрації (2011р.)