Співпраця Державного біотехнологічного університету з БО «Координаційний гуманітарний центр»

20 травня Державний біотехнологічний університет разом з БО «Координаційний гуманітарний центр» розпочали новий проєкт організації та проведення тренінгового курсу за програмою «Підтримка сільськогосподарського сектору в умовах воєнного стану» для мешканців Чкалівської громади.

До проведення тренінгу були залучені викладачі кафедр:

• епізоотології та мікробіології;
  • технологій тваринництва і птахівництва;
  • плодоовочівництва та зберігання продукції рослинництва;
  • зоології, ентомології, фітопатології, інтегрованого захисту і карантину рослин ім. Б. М. Литвинова;
  • обліку, аудиту і оподаткування;
  • права та європейської інтеграції;
  • технології переробки та якості продукції тваринництва.
Щиро дякуємо представникам БО «Координаційний гуманітарний центр» Олександру Корховому та Анатолію Федьку за організацію безпечного місця проведення тренінгу, за можливість розширити свої знання та допомогти громадянам, які цього потребують!