СТАРТУВАЛИ ЗАХИСТИ МАГІСТЕРСЬКИХ РОБІТ ЗДОБУВАЧІВ СПЕЦІАЛЬНОСТІ 073 «МЕНЕДЖМЕНТ»

15 грудня 2021 року на факультеті менеджменту, адміністрування та права розпочався захист кваліфікаційних робіт магістрами спеціальності 073 «Менеджмент».

За результатами захисту кваліфікаційних робіт екзаменаційна комісія, до складу якої ввійшли професор кафедри менеджменту та оподаткування Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» Оксана МАКОВОЗ, заступник декана факультету менеджменту, адміністрування та права к.е.н., доцент Ольга ПОДОЛЬСЬКА та викладачі кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування д.е.н., професор Тетяна ВЛАСЕНКО та к.е.н., доцент Любов ЗАБРОДСЬКА, відзначили актуальність представлених тем досліджень та високий рівень підготовки здобувачів.

Колектив випускаючої кафедри менеджменту, бізнесу і адміністрування бажає випускникам успішного професійного становлення!