СТУДЕНТСЬКИЙ НАУКОВО-МЕТОДИЧНИЙ СЕМІНАР «СУЧАСНІ БІОХІМІЧНІ АСПЕКТИ ВЕТЕРИНАРІЇ»

15 листопада 2021 на базі кафедри фізіології та біохімії тварин Державного біотехнологічного університету  був успішно проведений студентський науково-методичний семінар «Сучасні біохімічні аспекти ветеринарії» (on-line).

Метою семінару було сприяння підвищенню якості освіти, формування професійно-значущих умінь, а також поліпшення науково-теоретичної підготовки студентів ДБТУ з біохімії.

В роботі семінару взяли участь студенти 2 курсу факультету ветеринарної медицини (74 студенти), декан факультету ветеринарної медицини професор Бобрицька О.М., співробітники кафедри фізіології та біохімії тварин: зав.каф. доцент Денисова О.М., доценти кафедри: Якименко Т.І., Водоп,янова Л.А., Приходченко В.О., Гладка Н.І..

З доповідями виступили студенти 2 курсу ветеринарного факультету:

1. Нейротоксини з яду змій та скорпіонів. (Гулевич Ірина)
  2. Біологічна роль холестерину. Уявлення про походження атеросклерозу. (Бовтик Христина)
  3. Гетерополісахариди сполучної тканини. Їх роль в процесах старіння. (Гончаров Гліб)
  4. Білки теплового шоку. Шаперони. Їх біологічна роль. (Бубліченко Вікторія)
  5. Ксенобіотики. Механізми знешкодження ксенобіотиків. (Донченко Вадим)
  6. Біохімічні механізми метаболічних порушень при цукровому діабеті 1 та 11 типів. (Василевська Катерина)
  7. Загальна уява про антибіотики. Приклади роботи антибіотиків. (Шахова Софія)
  8. Гени. Спадкові захворювання. (Чаус Нікіта)
  9. Катепсини. Протеосоми. Убіквітин – «поцілунок смерті». (Дудко Ілля)
  10. Особливості структури біологічних мембран.(Багрова Юлія)
  11. Клініко-діагностичне значення визначення трансаміназ. (Гречук Світлана).

Робота семінару пройшла організовано під головуванням зав. кафедрою фізіології та біохімії тварин доцента Денисової О.М. З привітанням до учасників семінару виступила декан факультету Бобрицька О.М.

Студенти відповідально поставилися до поставленого завдання і старанно підготували свої доповіді та презентації. Теми доповідей були цікавими для всіх учасників семінару, несли багато нової інформації щодо біохімічних процесів в організмі тварин і людини. Після закінченя виступів студенти активно обговорювали доклади своїх сокурсників. Позитивно оцінили роботу учасників семінару декан факультету та викладачі кафедри.