СТВОРЕННЯ ЮРИДИЧНОЇ КЛІНІКИ

7 лютого 2022 року почала свою роботу юридична клініка «Довіра» Державного біотехнологічного університету. Юридична клініка є штатним підрозділом Університету та підпорядковується Ректору.  Університетом за підтримкою керівництва було виділена належна матеріально-технічна база та приміщення для надання первинної безоплатної допомоги громадянам. В юридичну клініку на ознайомчу практику були направлені студенти спеціальності 081 «Право», яких радо приймала керівник юридичної клініки Жукова Анна Ігорівна. Студентам було повідомлено про організацію їх юридичної діяльності та план заходів під час практики, які будуть стосуватися особливостям роботи з правовими джерелами та застосування норм законодавства, оформлення і розроблення договорів, звернень, заяв, клопотань, відвідання державних органів влади та прийняття участі у інформаційних заходах адвокатів та юристів-практиків, які будуть запрошені в якості експертів до юридичної клініки.