«СТВОРЮЄМО ЛІСИ РАЗОМ»

Харківське обласне управління лісового та мисливського господарства та факультет лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування Державного біотехнологічного університету в рамках програми президента «Зелена країна» провели акцію «Створюємо ліси разом» висадивши саджанці Ялини колючої та звичайної на території дендрологічного парку ім. Б. С. Остапенка Державного біотехнологічного університету.

Взяли активну участь декан факультету ЛДЗ – Суска Анастасія Анатоліївна, викладачі кафедр та здобувачі ФЛДЗ.

Очолив делегацію ХОУЛМГ – Муковоз Сергій Вікторович – начальник відділу управління персоналом та юридичного забезпечення обласного управління. Також був присутній Бердник Олександр Петрович – начальник відділу лісового господарства та охорони і захисту лісу ДП «Чугуєво-Бабчанське лісове господарство».

Дана співпраця буде продовжена навесні, тоді ж буде детально визначено територію та площу заліснення.