Світла пам’ять Даніловій Тетяні Миколаївні

Шановні колеги!

З глибоким сумом сповіщаємо, що на 67 році життя, раптово пішла з життя Тетяна Миколаївна Данілова – завідувачка кафедри технологій тваринництва і птахівництва, доцент, викладач, справжній педагог, мудра наставниця та талановита вчена.

Життєвий шлях Данілової Т. М. – це зразок людської гідності та добропорядності, це приклад талановитої людини, високі моральні якості якої сформували авторитет і заслужену пошану серед керівництва, колег і студентів.

Тетяна Миколаївна дуже любила свою роботу, і протягом багаторічної наукової та педагогічної діяльності вона була видатним науковцем, її праці стали вагомим внеском у розвиток сучасної науки. Результатами її плідної роботи є понад 250 наукових публікацій.

У нашій пам’яті Тетяна Миколаївна назавжди залишиться добрим другом, доброзичливою колегою, надійним порадником, професіоналом своєї справи.

Глибокі співчуття рідним і близьким.