Світла пам’ять Головку Миколі Павловичу

Шановні колеги! З глибоким сумом сповіщаємо, що на 68 році пішов з життя доктор технічних наук, професор, Відмінник освіти України ГОЛОВКО Микола Павлович

Микола Павлович все своє життя присвятив освітянській та науковій діяльності.
Закінчивши у 1978 році Харківський зооветеринарний інститут, він пройшов шлях від старшого лаборанта до доктора технічних наук, професора. Понад 10 років очолював кафедру товарознавства в митній справі Харківського державного університету харчування та торгівлі, був членом редакційних колегій та спеціалізованих вчених рад. Нагороджений нагрудним знаком «За наукові та освітні досягнення».
Під керівництвом Миколи Павловича захищено 8 кандидатських дисертацій, опубліковано понад 300 наукових праць.
Нехай світла памʼять про Миколу Павловича назавжди залишиться в серцях близьких, знайомих, колег.
Вічна памʼять!

Прощання та проведення в останній шлях Головка Миколи Павловича відбудеться 18.06.2024 року (вівторок):
Поховання – 12:30– Міське кладовище № 2, вул. Г. Сковороди, 102. (Пушкінська)
Поминальний обід – 14:00 – ресторан «Надія», вул. Г. Тарасенка, 62. (Плеханівська)