СВЯТКУВАННЯ «ДНЯ ПИСЕМНОСТІ» НА ФАКУЛЬТЕТІ ЛІСОВОГО ГОСПОДАРСТВА, ДЕРЕВООБРОБЛЮВАЛЬНИХ ТЕХНОЛОГІЙ ТА ЗЕМЛЕВПОРЯДКУВАННЯ

Тихий вечір. Місяць пробивався крізь вікна і змішувався зі світлом енергозберігаючої лампи. Студенти факультету лісового господарства, деревооброблювальних технологій та землевпорядкування готуються до святкування «Дня писемності». Однак, це не звичайне свято… Приблизно 6 вечора. Зустріч «Вечір поезії» в Google Meet. Здобувачі читають свої авторські вірші та згадують творчість відомих українських поетів. Все це могло б відбуватися вживу, але, на жаль, треба зчитувати емоції через навушники та маленьке віконце екрану. Чи виходить якийсь кібергуманізм або ж кіберемоційність? Можливо. Читали вірші, сміялися, співали. Не думаю, що потрібно багато слів, можна просто сказати: «Було гарно», але від щирого серця, щоб доторкунитися до душі людини.